Contact

Op werkdagen zijn wij van 09.00 tot 17.00 uur telefonisch bereikbaar. Buiten kantooruren kunt u ons een e-mail sturen.

Herengracht 476 / 1017 CB Amsterdam
Postbus 19750 / 1000 GT Amsterdam

Tel. (020) 520 6130
E-mail info@cultuurfonds.nl

Bericht voor leveranciers

Stuur uw facturen naar facturen@cultuurfonds.nl 

Bekijk route via Google Maps

IBAN: NL07 RABO 0367 3775 35
RSIN/Fiscaal nummer: 002963425
KVK: 41197850

Provinciale afdelingen

Voor vragen over projecten of aanvragen in uw provincie, kunt u direct contact opnemen met één van onze provinciale afdelingen.

Overzicht van provinciale afdelingen.

Communicatie & Persvoorlichting

Muriel Rive
Muriel Rive
Communicatieadviseur Fondsenwerving & Bestedingen
020 520 6158
m.rive@cultuurfonds.nl
Mirella van der Velden
Mirella van der Velden
Provinciale Afdelingen & Interne communicatie
m.vandervelden@cultuurfonds.nl

Aanvragen

Voor vragen over een aanvraag bij het landelijk bureau belt u op werkdagen tussen 09.30 tot 12.00 uur met het algemene nummer. Of stuur een e-mail naar info@cultuurfonds.nl.

Hans van Straten
Hans van Straten
Adviseur Beeldende Kunst
h.vanstraten@cultuurfonds.nl
Ellen Overweel
Ellen Overweel
Adviseur Muziek
e.overweel@cultuurfonds.nl
Myra Groenink
Myra Groenink
Programmamanager Impact
020 520 6130
m.groenink@cultuurfonds.nl
Romkje De Bildt
Romkje De Bildt
Adviseur Geschiedenis & Letteren
r.debildt@cultuurfonds.nl
Annemiek Geel
Annemiek Geel
Adviseur bestedingen/secretaris Fonds ZOZ
a.geel@cultuurfonds.nl
Noa Dunnewind
Noa Dunnewind
Adviseur Natuur en Beurzen
n.dunnewind@cultuurfonds.nl

Geven

Voor vragen over geven neemt u contact op met een van onze adviseurs

Marceline Loudon
Marceline Loudon
Adviseur schenken en nalaten
(020) 520 6130
m.loudon@cultuurfonds.nl
Marijke Naber
Marijke Naber
Adviseur Major Partnerships
(020) 520 6130
m.naber@cultuurfonds.nl
Suzanne de Groen
Suzanne de Groen
Relatiebeheer Donateurs
020 520 6130
s.degroen@cultuurfonds.nl