Contact

Op werkdagen zijn wij van 09.00 tot 17.00 uur telefonisch bereikbaar. Buiten kantooruren kunt u ons een e-mail sturen. Ons kantoor is op dit moment gesloten.

Herengracht 476 / 1017 CB Amsterdam
Postbus 19750 / 1000 GT Amsterdam

Tel. (020) 520 6130
E-mail info@cultuurfonds.nl

Bericht voor leveranciers

Stuur uw facturen naar facturen@cultuurfonds.nl 

Bekijk route via Google Maps

IBAN: NL32INGB0000333318
RSIN/Fiscaal nummer: 002963425
KVK: 41197850

Provinciale afdelingen

Voor vragen over projecten of aanvragen in uw provincie, kunt u direct contact opnemen met één van onze provinciale afdelingen.

Overzicht van provinciale afdelingen.

Communicatie & Persvoorlichting

Eline Maarse
Eline Maarse
Persvoorlichter
020 520 6130
E.Maarse@cultuurfonds.nl
Erica Bronkhorst
Erica Bronkhorst
Corporate communicatie
020 520 6154
e.bronkhorst@cultuurfonds.nl
Muriel Rive
Muriel Rive
Communicatieadviseur Fondsenwerving & Bestedingen
020 520 6158
M.Rive@cultuurfonds.nl
Mirella van der Velden
Mirella van der Velden
Communicatieadviseur Provinciale Afdelingen
M.VanDerVelden@cultuurfonds.nl

Aanvragen

Voor vragen over een aanvraag bij het landelijk bureau belt u op werkdagen tussen 09.30 tot 12.00 uur met het algemene nummer. Of stuur een e-mail naar info@cultuurfonds.nl.

Hans van Straten
Hans van Straten
Adviseur Beeldende Kunst
H.VanStraten@cultuurfonds.nl
Henk Dijkstra
Henk Dijkstra
Adviseur Monumentenzorg
H.Dijkstra@cultuurfonds.nl
Ellen Overweel
Ellen Overweel
Adviseur Muziek
E.Overweel@cultuurfonds.nl
Myra Groenink
Myra Groenink
Adviseur Theater, Film & Dans
020 520 6130
M.Groenink@cultuurfonds.nl
Romkje De Bildt
Romkje De Bildt
Adviseur Geschiedenis & Letteren
R.DeBildt@cultuurfonds.nl
Annemiek Geel
Annemiek Geel
Adviseur bestedingen/secretaris Fonds ZOZ
A.Geel@cultuurfonds.nl
Noa Dunnewind
Noa Dunnewind
Adviesmedewerker Natuur & Beurzen
N.Dunnewind@cultuurfonds.nl

Geven

Voor vragen over geven neemt u contact op met een van onze adviseurs

Mathilde Stuyling de Lange
Mathilde Stuyling de Lange
Adviseur Schenken
020 520 6175
M.StuylingdeLange@cultuurfonds.nl
Menno Tummers
Menno Tummers
Adviseur Partnerships
020 520 6173
M.Tummers@cultuurfonds.nl
Marceline Loudon
Marceline Loudon
Adviseur Nalaten
020 520 6145
M.Loudon@cultuurfonds.nl
Suzanne de Groen
Suzanne de Groen
Relatiebeheer Donateurs
020 520 6130
S.deGroen@cultuurfonds.nl