Contactpersonen

Management Team

Cathelijne Broers
Cathelijne Broers
Directeur/bestuurder
directie@cultuurfonds.nl
Wouter Steijn
Wouter Steijn
Hoofd Bestedingen
w.steijn@cultuurfonds.nl
Geer Oskam
Geer Oskam
Hoofd Fondsenwerving en communicatie
g.oskam@cultuurfonds.nl
Wouter Beijdorff
Wouter Beijdorff
Hoofd Financiën a.i.
w.beijdorff@cultuurfonds.nl
Thijs Tromp
Thijs Tromp
Bestuurssecretaris
t.tromp@cultuurfonds.nl

Bestedingen

Hans van Straten
Hans van Straten
Adviseur Beeldende kunst
h.vanstraten@cultuurfonds.nl
Maud Nass
Maud Nass
Adviesmedewerker Beeldende kunst
Annemarie Willems
Annemarie Willems
Adviseur Monumentenzorg & Erfgoed
a.willems@cultuurfonds.nl
Inge Molenaar
Inge Molenaar
Adviesmedewerker Monumentenzorg
i.molenaar@cultuurfonds.nl
Romkje De Bildt
Romkje De Bildt
Adviseur Geschiedenis & Letteren
r.debildt@cultuurfonds.nl
Michiel Lemmers
Michiel Lemmers
Adviesmedewerker Geschiedenis & Letteren
m.lemmers@cultuurfonds.nl
Ellen Overweel
Ellen Overweel
Adviseur Muziek
e.overweel@cultuurfonds.nl
Karin Klooster
Karin Klooster
(Waarnemend) Adviseur Muziek
k.klooster@cultuurfonds.nl
Christiaan de Wolf
Christiaan de Wolf
Adviesmedewerker Muziek
c.dewolf@cultuurfonds.nl
Noa Dunnewind
Noa Dunnewind
Adviseur Natuur en Beurzen
n.dunnewind@cultuurfonds.nl
Ilse Eckhart
Ilse Eckhart
Adviesmedewerker Natuur en Beurzen
i.eckhart@cultuurfonds.nl
Kiki Rosingh
Kiki Rosingh
Adviseur Theater, Dans & Film
k.rosingh@cultuurfonds.nl
Jan Vos
Jan Vos
Adviesmedewerker Theater
j.vos@cultuurfonds.nl
Annemiek Geel
Annemiek Geel
Adviseur bestedingen/secretaris Fonds ZOZ
a.geel@cultuurfonds.nl
Myra Groenink
Myra Groenink
Programmamanager Impact
m.groenink@cultuurfonds.nl

Fondsenwerving

Marceline Loudon
Marceline Loudon
Adviseur Schenken en Nalaten
+31 6 23 28 74 13
m.loudon@cultuurfonds.nl
Marijke Naber
Marijke Naber
Adviseur Partnerships
+31 6 29 42 70 94
m.naber@cultuurfonds.nl
Rosanne Hilverda
Rosanne Hilverda
Adviseur Schenken
r.hilverda@cultuurfonds.nl
Suzanne de Groen
Suzanne de Groen
Adviseur Donateurs
+31 6 83 66 74 78
s.degroen@cultuurfonds.nl
Stijn de Koning
Stijn de Koning
Adviseur Schenken en Geefkringen
+31 6 83 66 13 72
s.dekoning@cultuurfonds.nl
Maartien Delprat
Maartien Delprat
Contactpersoon afwikkeling nalatenschappen
m.delprat@cultuurfonds.nl

Communicatie

Erica Bronkhorst
Erica Bronkhorst
Communicatieadviseur Corporate
+31 6 83 66 27 07
e.bronkhorst@cultuurfonds.nl
Muriel Rive
Muriel Rive
Communicatieadviseur Bestedingen
m.rive@cultuurfonds.nl
Mirella van der Velden
Mirella van der Velden
Communicatieadviseur Afdelingen
m.vandervelden@cultuurfonds.nl
Marieke Smits
Marieke Smits
Communicatieadviseur Fondsenwerving
+31 6 23582169
m.smits@cultuurfonds.nl

Informatisering en Automatisering

Martin Bijl
Martin Bijl
Adviseur CRM project & interim Teamleider I&A
m.bijl@cultuurfonds.nl

HR

Robin Verkaik
Robin Verkaik
HR adviseur
r.verkaik@cultuurfonds.nl